| DeeeaA a întrebat:

Buna T. P. u!
Am nevoie URGENTA de idei de imbracaminte de Halloween pentru maine seara!
Multumesc anticipat!winking
< Promit fundita pentru cel mai bun raspuns si voturi pentru restul. Nu va voi uitawinking> Ms mult:*

4 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Pai, noi dam petrecere luni seara si am decis sa nu ma costumez.Eu mi-am luat o fusta si o sa o port cu un bolero si un tricou.
Nu cred ca are rost sa inchiriez/cumpar un costum.

| DeeeaA explică (pentru Merilynne):

Dar sa imi confectionez un costum...Cam ce sugestie ai avea?

| alexandra2859 a răspuns:

Ce zici de un vampir sau emo sau poate ceva care poti sa faci din hainele tale de exemplu o diva sau rockerita

| ScarfaceTpu a răspuns:

Ce ar fi sa te costumezi in Cur-Cu-Dus? laughing