| bubu06 a întrebat:

Buna T. P. U! Am o problema cu messu de 4 luni din Ianuarie nu imi merge imi apare We can't sign you in to Yahoo! Messeger.

There might be a problem with your Internet connection. Make sure your computer is connected to the Internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection preblem.
Nu stiu ce sa mai fac la dezinstalat si instalat de mi de ori am dat restart...Nu stiu ce sa mai fac acum folosesc meebo dar vreau messul inapoi...
Dau fundita ajutati-maa

4 răspunsuri:
| SweetAndDead a răspuns:

Buna! Eu cred ca ti-a schimbat cineva parola, si eu am patit-o. Sper ca te-am ajutat:*

| Ramonabaaaa a răspuns:

Mmh. Foarte simplu'. Probleme cu netu'. Mi se intampla si mie.

| Threezp a răspuns:

Click TRoubleshoot, dupa care Check Proxy servers, dupa deschizi un browser oarecare si te loghezi de acolo, dupa presupunem ca ai reusit, te loghezi de pe yahoo messengerbatting eyelashes take care!

| bubu06 explică:

Nu mi-a schimbat nimeni parola pentru ca intru pe id pe emssbo si am intrat si la o prietenasadSi nu imi merge de 4 luniisad