| Nallen a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine in legatura cu id-ul de meu de mess? Cand vreau sa intru pe acesta ma da afara si imi zice: We can't sign you in to Yahoo! Messenger. There might be a problem with your Internet connection. Make sure your computer is connected to the Internet. Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem. Si am dat pe Troubleshoot mi-a facut ce mi-a facut si cand dau sa intru pe id la fel imi zice. Va roooog ajutati-ma! Dau fundaaaaa!winking big grin

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Aici merge sa te loghezi?
https://login.yahoo.com/

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Nallen explică (pentru neluL):

Am incercat si asa, si imi zice sa intru ori cu secret question ori sa-mi trimita un mail cu un cod la id.de.mess@company.com si nu stiu cum sa intru acolo, si la secret question nu mai stiu ce era fiindca id-ul acesta mi l-a facut varmiu in 2008-2009

| neluL a răspuns (pentru Nallen):

Ti-a schimbat cineva parola.
http://help.yahoo.com/......?/kb/index

| Adixuuu a răspuns:

Pai spune clar ca sa iti verifici conexiunea la internet, inseamna ca nu ai internet

| Nallen explică (pentru Adixuuu):

Am internet, si mai am si alt id...pe ala merge dar pe asta nu!

| Melli a răspuns:

Este o eroare la mess. Asa mi-a aparut si mie si am facut unul nou. Fundita? puppy dog eyes

| Nallen explică (pentru Melli):

Iti multumesc pentru raspuns, dar n-as vrea sa-mi fac altul fiindca pe acest id am o gramada de prieteni si la cei mai multi nu le mai stiu id-urile