| lavyyyyyy a întrebat:

Buna t p u as dori si eu niste moduri usoare dea iti face parul vara care sa le pot face singura mentionez ca am parul pana la umeri dau funda la cel mai original raspuns pop :*

Răspuns Câştigător
| Mariiiiaa a răspuns:

Eu am parul pana la umeri. am fost tunsa bob dar a crescut si l-am tuns drept acum. Cand vreau sa il prind, in loc de o coada normala, ceea ce poarta toate fetele, am un colacel de par foarte rotund. si umflat si un gol in mijloc. Dupa ce imi prind parul in coada undeva aproape de varful capului. sau chiar in varf, bag coada prin colacelul acela si pun parul peste el astfel incat sa se prinda, ca un palmier si apoi prind parul cu tot cu colacel cu un alt arici de par si va iesi un cerc mare si pare ca ai un par des si mare, stiu din proprie experienta. Sper sa iti iasa si sa iti placa happy

2 răspunsuri:
| andreea9701 a răspuns:

Il poti face cu ondulatorul sau cu placa... sau chiar il poti purta impletit

| Dulcika50 a răspuns:

Si eu am parul tot pana la umeri...te sfatuiesc sa-ti faci o codita simpla, nu foarte jos dar nici foarte sus. Apoi, in spatele elasticului imparti parul in doua si bagi codita prin acea gaurica. Dupa aceea o strangi bine si gata.Se vede f dragut la spate :*