| marya a întrebat:

FUNDITA! Cum se pune pe cardul de memorie al telefonului muzica?

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Pai intri la melodia respectiva, ii dai seting, apoi ii dai manage, apoi iti va arata sa setezi copy sau move, si u ii dai move si apoi iti va arata sa transferi pe telefon sau mai jos(mai sus nu mai stiu) iti va arata ''pe cardul de memorie'', sau pe '''telefon''''. sper ca te-aam ajutat happy ( funda)

11 răspunsuri:
| RaVuL a răspuns:

Pai trebuie sa ai cablu de date sau cititor de carduri alt fel nu poti pune muzica (doar prin transmitere prin Bluethoout sau Infrarosu)funda

| SkyCracker a răspuns:

Cu cititor de carduri. Nu am recomandari referitor la modele ca nu folosesc dar poate iti recomanda altcineva.

| marilena04 a răspuns:

Pai daca ai programul special pentru tel ar trebui sa ai acolo ceva de gen adugati pe card thinking sau daca nu le pui normal in telefon si dupa la muti de pe tel pe card big grin

| BlueCupcake a răspuns:

Paai, atunci cand bagi o melodie noua, de obicei te intreaba, unde vrei sa fie pusa (telefon sau card de memorie). Succes!

| Zwart14 a răspuns:

Poti sa bagi muzica pe card prin cablul de date sau cu un adaptor de carduri care sa baga in USB si il deschizi ca pe stick.(Iti apar toate folderele de pe card si copiezi melodiile la muzica)

| Alle97 a răspuns:

Pai.in primul rand trebuie sa ai cablu de date ca calculator sau cititor de carduri. dar e mai simplu cu cablul de date. daca ai, bagi cablul de date la ussb la unitate daca ai calc sau la laptop pe partea dreapta.si iti apare ceva pe ecran. dai mai jos si iti apare si un folder. dai clik pe folder si gata.ai cardul de date pe calculator.tongue... sper ca te-am putut ajuta...:X

| ph3on1x_9001 a răspuns:

Pai trebuie sa ai cablu de date la telefon sau daca nu trebuie sa iti cumperi un cititor de carduri si iti tragi melodia care o vrei in card

Asta e tot sper ca te-am ajutat:*

| Blonda_Ank_1993 a răspuns:

Cum pot sa descărc muzica de pe YouTube direct pe cardul de memorie

| Naidin_Costinel_Titel_1978 a răspuns:

O Seara bine cuvintatā TPU