| Anonima2501 a întrebat:

Știți cumva dacă pot sa cumpăr bilet pentru finala concursului "Vocea României Junior"? Se poate așa ceva? Dacă da, de unde? Se poate și cu spectatori sau doar membrii familiei? As vrea foarte mult sa fiu și eu in sala. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti tu ca sa te duci acolo, te platesc ei laughing

Spectatorii sunt alesi cu cateva saptamani in urma, sunt luati de acasa, dusi la locul faptei si platiti cu vreo 50 lei. Recrutarea se face de obicei de 2-3 persoane prin intermediul site-ului lor de casting, anunturilor de pe Facebook etc.

| Anonima2501 explică (pentru Bondarel99):

Pai și cum particip la "casting"? Nu am găsit nimic pe net

| Bondarel99 a răspuns (pentru Anonima2501):

Am vazut astfel de anunturi pe mai multe grupuri de pe Facebook. Unul din ele e "Vreau un job in Bucuresti".