| 93Anna93 a întrebat:

Tocmai am terminat de citit primul volum din Vampirii din Morganville( Casa de sticla). L-am citit pe nerasuflate si din pacate, finalul cartii e in plop, prin urmare poate cineva care a citit si urmatorul volum sa imi zica daca Michel chiar moare? Nu suport suspansul si nu am cum sa ajung prea curand la biblioteca dupa urmatorul volum sau la o librarie. Deci dau fundita celei care imi zice ce sa intampla ( in linii mari) in urmatorul volum.

Răspuns Câştigător
| nikki099 a răspuns:

Hey... Pe Michael il omoara ala, dar invie pentru. ca practic e o fantoma. Deci nu moare big grin
Tatal lui Shane porneste razboi impotriva vampirilor, vampirii il captureaza pe Shane si pentru a`l salva Michael accepta sa se transforme in vampir...
Sper ca te-am ajutat *_*
Funda?

| 93Anna93 explică (pentru nikki099):

Chiar m-ai ajutat... la asta nu ma asteptam. abia astept sa fac rost de urmatorul volum

1 răspuns: