| Unique a întrebat:

tocmai am vazut o intrebare eva gen:
Ca nu mai suport persoanele care raspund la sfarsitul raspunsului ca astept funda""sau merit funda!
Eu cred ca fiecare are dreptul la libera exprimare in raspunsuri, nu?
Fiecare utilizator are dreptul de-a raspunde in ce mod vrea, fara sa atraga atentia celui care pune intrebarea
Dar totusi, daca aceste persoane nu suporta aceste raspunsuri, la ce mai foloseste site-ul, ca sa se inerveze toata ziua?
La ce mai pune intrebarea?
Chiar nu inteleg, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Eu stiu ca mereu am doritna de a ajuta. Dar cand vad la sfarsit aceea formula de incheiere parca nu mai am pasiune. Chiar mi se pare in plus. Nu castiga nimic. Risca sa primeasca doar niste raspunsuri superficiale si cei care ar putea ajuta sa nu raspunda.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oricum funda se ofera.Cand pe pile, cand ilegal, cand pe relatii, dar se oferalaughing

| candycarrie a răspuns:

Adevaru i ca si pe mine ma face sa ridic un pic spranceana cand vad "fundita?batting eyelashes" dar.oh go on nu bag de seama pentru ca cel care a pus intrebarea da fundita celui care l-a ajutat, fara sa tina cont de cine cere sau nu fundita.chestia cu fundita e oricum o motivatie ca sa raspundem mai bine la intrebari, sa ne implicambatting eyelashes e ca un premiu, si toata lumea il vrea, e normal sa fie un pic concurenta