| PinkSky a întrebat:

tocmai m-am desp de prietenul meu si deja are status dure despre fete, imi puteti da si mie niste status dure pentru el? Dau funda pentru cele mai multe va rog scrietile si nu dati link!

1 răspuns:
| alina58 a răspuns:

Nu este frumos sa va atacati prin statusuri. Daca tu o sa faci pe indiferenta, o sa vezi ca tot el o sa vina la tine...
Daca tot vrei sa iti pui un status ai putea : O femeie poate sa ierte orice, in afara de faptul sa nu iti pese de ea!