| Mady_9264 a întrebat:

Mai as vrea si eu niste status pentru o fosta prietena care ma tradat si era cea mai buna prietena a mea si acum se cam da la prietenul meu si daca ati vrea puteti sa-mi dati si niste sfaturi`batting eyelashes Multumesc` Funditaa`:X

Răspuns Câştigător
| annaanne3 a răspuns:

Uite, ia niste stts care te poot ajuta in situatiie, poate se simt amandoi :

Si oricare ar fi eah.winking tu mirosi a minee!

Iubeste`o nu`mi pasa. Pastreaz`o de tot. Iar pe mine` …priveste`mawinking…Si linge`te pe bot.:*.smug

Iubitowinking, in inima lui tot eu sunt campioanaa!batting eyelashes

Dragule, ma vei cauta pe mine in fiecare Ea din viata ta.

Sper ca asta e ce cautai. Iar sfat ar fi acela ca :
Mai bine las-o. nu iti e prietena buna daca iti face asa ceva. Fa-o si tu geloasa, ia-ti o fata si stai mai mult cu ea sa vezi cum o sa vina la tine!

1 răspuns: