| CօcσCɦɐռeℓ a întrebat:

Buna`!
Totul a inceput de la o simpla intalnire. Mergeam cu o amica la intalnirea cu prietenul ei. Ea ne-a facut cunostinta si nimic mai mult. Dupa cateva luni aceea amica imi da un site cu un chat. Acolo era si prietenul ei. Am vorbit putin si el mi- a zis sa -i dau id`u meu. Dupa cateva zile imi cerea si nr de telefon.Ne-am intalnit de cateva ori si de fiecare data el mi-a zis ca ma place... Dar acum 2 zile mi-a spus ceva la care nici nu ma asteptam. " Te iubesc`! ". Am ramas uimita de acest lucru. I-am spus ca si eu il plac ff mult. Dar are prietena de ceva timp (6 luni ) si nu ma bag intre ei. El mi-a zis ca se desparte de ea. Dar nu stiu ce sa fac... Oare daca vom fi impreuna se va supara amica mea? El chiar tine la mine? [astept cat mai multe pareri ]

Răspuns Câştigător
| TaNNNkEr a răspuns:

Iti inteleg situatia. ca sa nu pari tu rea, daca se desparte de actuala prietena doar ca sa se bage cu tine eu l'as respinge. nu e logic sa te bagi in relatia a doi oameni. daca el te place lasa'l ar acceptand sa fii cu el ii dai senzata ca poate schimba fetele ca pe sosete si ca imediat ceva gasi allta se va desparti de tinewinking asta as face eu