| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

E posibil ca un baiat sa fi stat cu o fata 7 luni de zile doar pentru sex si daca fata i`a spus ca nu vrea sa se desparta? Adica e vorba de prietenul meu. Puteam sa jur ca ma iubeste si la inceput imi zicea ca asteptam pana sunt eu pregatita si dintr`o data s`a schimbat, a zis ca nu-l iubesc daca nu o fac, ca imi e frica ca nu mai sunt virgina si de aia nu o fac. Adevarul e ca si eu i-am gresit, dar chiar a stat 7 luni fara sa simta nimic? Avand in vedere ca imi spunea destul de des "te iubesc", se purta frumos. Oare a intervenit o a treia persoana? Sau chiar se schimba lumea de pe o zi pe alta si pur si simplu incepi sa tipi si sa urli la persoana pe care cu cateva zile in urma ziceai ca o iubesti. Voi ce credeti? Mentionez ca eu i-am dat un sms ca vreau sa ne despartim dupa ce, timp de doua saptamani am tot insistat sa vorbim in fata si sa rezolvam problema, el mereu gasea cate o treaba de facut si amana intalnirea. Dar m`a durut sa vada ca nu mi-a raspuns absolut nimic, nici macar un simplu "ok". Oare chiar nu`i pasa de mine sau e doar orgolios? Funda + vot

8 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

"a zis ca nu-l iubesc daca nu o fac" - clasica laughing cum **** sa ia teapa generatie dupa generatie de... fete la replica asta? e ATAT de evidenta!

| Luori a răspuns:

Pe parcursul acestor 7 luni, probabil doar in ultimele ceva s-a schimbat la el, sau a intervenit. Clar nu ti-a spus, dar foarte posibil ti-a dat unele semne pe care n-ai vrut sa le vezi sau nu le-ai observat, sau nu le-ai luat in seama. Daca doresti sa afli, il provoci la o discutie ( daca se intampla, incearca sa-ti controlezi emotiile care te vor cuprinde, poate reusesti sa ramai calma ); este posibil ca el sa incerce sa se ascunda in spatele unui zid, sa nu doreasca sa comunice.
Raspunsurile intrebarilor ce ti se zbat in cap le vei afla cu timpul, unele modificandu-se - asta insemnand ca doar el iti va putea raspunde, desi poate alege sa te minta, iar adaugand timpul => linistea se va aseza mai bine.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Se vede ca e doar interesat numai dupa...
Eu zic sa lasi balta. Dupa ce, tu ca`l iubesti, el isi bate joc de tine atatea luni.Gandeste`te si tu, merita sa-ti strici copilaria pentru un baiat?!
Nu! Si, pot afla parintii tai.Si o sa dai de necazuri.
NFB-> Now from the back
Deci, nfb
Chiar ai facut bine ca i`ai dat papucei[sau nu?]. Nu`ti strica viata pentru un baiat! Nu merita! Dupa aceea sa te lase?! Nu merita...

| IQOnly a răspuns:

Dar cu ce i-ai gresit? Adica l-ai mintit cumva in legatura cu virginitatea ta?

| sophieee a răspuns:

Eu cred ca s-a combinat cu tine pentru sex,si sa comportat frumos cu tine ca s'o faceti.
Dar s-a cam plictisit sa se poarte frumos cu tine fiindca tu nu erai sigura daca sa o faci sau nu.
Sfatul meu este sa'i da-i paceoh go on,sa uiti de el,nu te merita.
Si zic sa il suni sa ii spui "Draga,s-a terminat."
Mda,dar cred ca o sa te ia cu delea "Iubii,nu,cum asa?,eu nu pot sa traiesc fara tine, esti viata mea", VRAJELI!
Nu le crede happy
Si da'i papuci scumpo :* clar nu tine la tine cat ai vrea.
Bafta :* sper ca te'am ajutat smug Funda? love struck

| maryanaa a răspuns:

Daca e orglolios numai tu sti! dar sfatul meu este sa nu te lasi poate te iubeste nu ai de unde sa stii dar daca face asa inseamna ca nu te merita! nu fa aceasta greseala eu am facut si sunt ink cu persoana respectiva insa regret si tot asa a facut si el! deci nu te lasa la mana lui ca nu e singuru baiat! acum tu decizi asta e doar un sfat:* bafta

| nadaparaelmundo a răspuns:

Pai...gandeste-te ca majoritatea baietilor au ca principal obiectiv sexul...e normal ca daca a stat cu tine se astepta laceva mai mult si a vazut ca nu obtine atunci sia luat adio de la relatie si modullui de a se rabuna pe tine e ignoranta cel mai probabil si.a gasit si o alta partenera cu care poate intretine actul sexual, cu ce ai gresit tu? daca nu te simti pregatita sa faci sex nu inseamna ca dispare iubirea si daca el n-a fost dispus sa lupte pentru tine tu de ce ai mai visa la o persoana care are doar interese si cand vede ca nu ii ies lasa totul in spate? cel mai bine ar fi sa iti gasesti si tu pe cineva, el te-a lasat in spate fa si tu la fel

| MikeLe a răspuns:

Cat rezista o relatie fara sex? Va spun eu :NU PREA MULT.Cum adica sa astepte dupa tine? Tu nu te gandesti si la el? Vrei sa isi faca abonament la curve? laughing.