| claudiu_9632 a întrebat:

Buna tpo. (intrebarea e pentru cei din italia sau care au fost in italia) este pe scheda vodafone o oferta cu 1 cent la minut! avand in vedere ca vodafone exista si in romania, oare e valabila oferta sa sun si pe scheda vodafone romanesti? dau funda + votwinking

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Oferta se numeste Vodafone ONE si poti vorbi din Italia in Romania cu 4 centi pe minut in limita la 500 minute pe luna! E cea mai buna oferta de la Vodafone Italia.
Bafta!