| claudiu_9632 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi. este cineva dintre voi in italia? sau a fost? daca da, imi puteti spune si mie ce oferte ( sau minute daca sunt) sa vorbesc in romania? si oferta respectiva pe ce scheda este. dau vot + fundita la cea mai buna. iar la ceilalti votwinking mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Eu sunt in Italia, singurul operator care are oferte pentru Romania este wind, cu 9 euro pe luna platesti doar 10 centi pe minut. oricum tu suna la 155 si ceri informatii la operator daca este ceva nou iti spune.eu in schimb foloses o cartela keycard si ai 200 minute dupa mobil pe mobil, si 400 de pe fix pe fix.

2 răspunsuri:
| claudiu_9632 explică:

Ms asia. miai putea spune si cum este cartela aia keycard? este un operator ca wind, tim etc? si de unde o pot lua, si cat koasta sa ai alea 200 d min? mersi anticipatwinking

| pinkk a răspuns:

Eu stau in Trieste si folosesc wind suni la 155 sau la 4512 si ati activezi cu 5 euro 100 de minute si mesaje internationale si vorbesti si dai mesaj cu 1 cent, 1 cent pe minut, 1 cent mesajul si poti folosi keycard si ai 200 de minute pe mobil si pe fix 400, si pe tim suni la 5343 si ai 200 de minute internationale pentru 10 euro fara nici un cent sunt gratis mama mea folosete asta, sper ca te.am ajutat,