| Titii a întrebat:

aceasta este o intrebare mai mult pentru baieti dar si pentru fetele care stiu sa raspunda. cu 30 de lei ce cadou as putea face unui baiat? i-am cumparat deja in tricou si ar mai trebui ceva dar nu mai am doar 30 de lei. si am uitat sa mentionez nu este ziua lui dar suntem impreuna si facem o luna si trebuie sai cumpar cevahee hee

7 răspunsuri:
| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Un ursulets d plus :X

mie mi-a dat pr meu la 1 luna:X:X:X:Xx

acum am 6 luni si ador ursuletsu ala:X

app si eu i-am dat unul:X

| XK a răspuns:

Pai tricoul nu este cea mai buna idee, gandeste-te la ceva simbolic, totusi, este decat o luna...incerca sa eviti consumabilile, pentru ca dupa ce s-au terminat il arunca,uita gestul. Bazeazate mai mult pe un ceas, lantic, bretara... Acum depinde mult si ce ii place luiwinking

| pίTίк a răspuns:

Faceti o luna si i-ai cump 1 tricou?
cred ca trebuie ceva sa simbolizeze iubirea
ar fi fost frum ceva sa aveti amandoi la fel.
1 lantisor sau o bratara.nu stiu...
:d

| LadyInBlack a răspuns:

Tu ii faci lui cadou la 1 luna? El ar trebui...
oricum, mai bine ii luai un medalion cu zodia lui, iar daca aveti aceeasi zodie sa iti fi luat si tie unul.

| Barbie_9607 a răspuns:

Un parfum sau un ceas; x

| KittyPow a răspuns:

Ceva Eftin, Folositor si cind se va uita la el sa-si aminteaska de tine! Ash propune o bratara, un lantishor sau ceva pentru tel, un breloc sau asa ceva! Succes

| hitman_5613 a răspuns:

Pai in loc de un tricou iai fi putut cumpara de exemplu un lantisor sau o bratara cu o pereche care sa se completeze ubul pe altul( sti tu ceva de genu doua jumatati de inima sua altceva) marog ar fi ieftin fi tare romantic ( stiu mai bine pentru ca ieu si iubita mea am implinit 2 acum cateva zile si i-am dat ceva de genu iar ia mi-a dat un medalion care se deschide si poti sa pui o poza in el) sper sa impliniti si un an daca sunteti fericiti impreuna.Succes