| adrianjk a întrebat:

Aceasta întrebare este adresata fetelor. Va plac mai mult baietii imbracat elegant, la camasa, blugi si niste accesorii sau un stil mai "trendy" adica hanorac si pantaloni de trening, o bratara, d-astea? Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Pantolni de trening cred ca sunt potriviti cand faci sport sau cand stai in casa, maxim cand iesi pana la magzinul de la coltul blocului. Camasa si blugi nu e tocmai elegant, e casual. Dar prefer in baiat in blugi si camasa daca am de ales.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Elegant clar. laughing
Nu mă deranjează nici hanoracu, dar sincer l-aș prefera purtat cu blugi decât pantaloni de trening...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer un băiat "trendy"