| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru cei care se uita la naruto shippuden si au vazut ep 206 ce credeti Sakura chiar o fi vorbit serios si o fi fost sincera cand i-a zis lui Naruto ca il iubeste sau o fi fost doar o parte din planul ei? dau fundita :d

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

A fost o parte din planul ei. Credea ca daca i-ar fi spus lui Naruto asta, acesta ar fi incetat sa-l mai urmareasca pe Sasuke. Sakura a planuit asta pentru binele lui Naruto, dar in sinea ei, inca il iubeste pe Sasuke

1 răspuns:
| OnlyMilkandHoney a răspuns:

A facaut parte din planul ei ca Naruto sa nu il mai vaneze atata pe Sasuke si ea este constienta ca este un plan si stia si Kiba si Lee toti.
Si Naruto stie de aia nu s-a lasat pacalit.