| anonima122 a întrebat:

Acum 1 saptamana am inceput o reltie cu un baiat.Primul nostru sarut a fost asa de dulce si simplu. Dupa aceea tot in acea seara cand stateam imi tinea mana in a lui si din cand in cand mi-o saruta. E asa dulce.
Acum 2 zile am cunoscut-o pe mama lui si i-a spus ca sunt iubita lui.
Imi place de el foarte mult de el. E mereu asa dulce, mi-a dedicat o melodie care se potriveste de minune cu povestea noastra de dragoste.
Dar imi e frica sa nu isi bata joc de mine! Ce sa fac!

2 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Staaaaai chill, o data ce ti-a sarutat mana e clara treaba. Te place mult, you are special giiiirl. Don.t worry, be happy. [gandeste pozitiv].

| simf a răspuns:

Sa traiesti momentul si sa nu mai fii asa suspicioasa. nu-ti da niciun motiv sa te gandesti ca ceva nu-i in ordine, asa ca bucura-te acum de ce ti se ofera. daca lucrurile se vor schimba, o sa vezi tu atunci.