| Enache_Bogdan_1906 a întrebat:

Am o iubita de aproximativ o saptamana si nu reusesc sa o sarut. Ea e foarte timida dar si dulce, cu imbratisari calde, ma saruta pe obraji, etc. Singura problema este ca ca atunci cand incerc sa o sarut mereu se fereste, ce sa fac sa nu mai fie asa timida in preajma mea?

P.S: Igiena mea orala e perfecta iar respiratia la fel.

Răspuns Câştigător
| WhiskeyFaraNume a răspuns:

Incearca sa o iei prin surprindere. Stati intr-un loc mai ferit ca sa nu se rusineze daca o vede lumea, si ridica-te (daca stai in fund), apuc-o repede de cap (ce sadic suna) sau mai bine spus de obraji si sarut-o.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acu vreo cateva zile vroia sex cu tine iar acu nici nu te saruta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Insista. Nu te da batut de primul refuz.Se pare ca doar asa vei putea obtine sarutarea dorita. Succes.

| neutrino a răspuns:

Asa este la inceput, unele fete aplica teoria gainii. Insista si in curand va accepta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-o pe nepregatite. Iti pui alarma la ceas sa sune dupa 15 minute. Cand suna telefonul, i-ai bagat limba pe gat.

| dianainsta01 a răspuns:

Cati ani aveti? Nu stiu ce sa spun, poate ar trebui ori sa o întrebi pe ea asta ori sa fi spontan si o sa o săruri cand nu se asteapta. Dar cred ca mai poti astepta inca putin in caz ca e cumva primul ei sărut.

| WolfGhost a răspuns:

sad ce varsta aveti?

| sooome a răspuns:

De ce nu o intrebi care-i problema cu ea? Probabil n-a mai sarutat in viata ei si are emotii fiind prima oara ca na. asa-s fetele.
Spune-i ca trebuie sa aiba incredere in tine, incurajeaz-o cumva.

| Anonima60 a răspuns:

Probabil că îi e frică să nu facă ceva greşit. Eu cred că ar trebui sa vorbeşti cu ea despre asta, altfel nu vei putea ştii de ce nu vrea cu adevărat. Probabil că i se pare prea devreme sau pur şi simplu îi e frică.