| Iuuuulianaaaaa a întrebat:

Acum 2 sau 3 zile m-am certat cu o prietenă. Hai sa va spun întâmplarea.
Acum o saptamana ea m-a mintit ca au venit hotii la ea si mi-au zis ca vin si la mine. Eu i-am zis altei prietene sa aiba grija. (Nu stiam ca e o gluma.) Joia asta, a zis iar ca au venit hotii. Eu i-am zis bunicii mele ca vin si la mine. Ea a certat-o pe Andra. (Asa o cheama pe fata aia care m-a pacalit.) Dupa si-a cerut scuze si nu știu ce a mai zis. Eu filmez pe YouTube si mi-a scris intr-un comentariu sa nu ma mai apropii de iubitul ei. (Nici macar nu-l iubea cu adevărat, se prefăcea -_-). Eu am elimina comentariul ala si toate comentariile răutăcioase de la ea. Ideea e ca eu vreau sa ma impac cu ea dar nu stiu cum... Imi puteti da niste idei?

P.S: Am 9 ani si imi cer scuze pentru caregorie.

Răspuns Câştigător
| Ssssmokin a răspuns:

Cel mai simplu da-ti totul uitari si atunci se rezolva, iti ceri scuze ca "te-ai apropiat de iubitul ei" si astepti sa vezi cum reactioneaza.

2 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

La 9 ani as interzice internetul.

| ĂlaRău a răspuns:

Copii...