| alextiri a întrebat:

Acum 2 zile i-am dat parola de la messenger iubitei mele. Ea a zis ca schimba parola, a schimbat`o si n`o mai stie.Pentru mine acel id insemna foarte mult.Ieri s`a despartit de mine... Amandoi fericiti. In fine, nu asta conteaza. mi-am facut azi un id nou si o prietena mi-a trimist lista ei de contacte... In lista mea de prieteni au intrat vreo 3-4, iar restul' la Adress Book, cum sa fac sa ii bag in lista mea de prieteni? Va rog. Ajutati`ma! Funda si vot big grin.

2 răspunsuri:
| CGAlexandra a răspuns:

Va trebui sa intri la adress book, sa-l iei pe fiecare in parte, si sa-i dai:+add user.Doar asa vei reusi sa-i bagi in lista pe toti.

| Ana_7904 a răspuns:

Dai la adress book, apoi la fiecare id dai add user