| TheSpecialOne a întrebat:

Am cazut pe spate si m-am lovit la cap. Am ameteli, ma doare tot capul, mai tare locul loviturii, inclusiv gatul. Mi se pare ca in locul loviturii, in loc de cucui, am un fel de groapa... Ce poate fi, ce ar trebui sa fac, ati patit asa ceva? (deja au trecut 2 ore si nu trece durerea)

5 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Nu suntem medici, nu stiu ce ai, mergi la medic si adresazai lui intrebarea ta cu siguranta te va ajuta.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Fa o radiografie

| Iustiina a răspuns:

Am trecut eu. Doar ca a fost o lovitura de coltul unui dulap, urmata de un lesin.
Am fost la spital. Am facut radiografie. Ma durea rau! Si nu puteam tine nici macar capul pe perna puppy dog eyes` sad. Insa, dupa ce am facut radiografia, medicul mi-a explicat ca, nu este nimic grav. Doar ca o perioada de timp, o sa ma doara ingrozitor capul si ca va trebui sa am grija sa nu ma mai lovesc dupa ce inceteaza durerea, dar si cat timp o mai am. Daca durerea inceteaza si te lovesti, durerea poate reveni sad. Recomandarea mea, ar fi sa ai grija de acum, si sa iei niste calmantebatting eyelashes!

Răspuns utilizator avertizat
| Oaste a răspuns:

Iti apare un vagin acolo. Pe acolo o sa faci pipi de acum incolo. Eu iti recomand sa iei bormasina sa iti faci o gaura