| vanilivanessa a întrebat:

acum 5 minute ma sters un folder important cu poze.il mai pot recupera? nu mi s-a salvat in recycle bin! era foarte important.cum sa il recuperez? funda

4 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Http://www.easeus.com/resource/recover-deleted-recycle-bin-files.htm

Downloadeaza programul data recovery. L-a folosit un prieten si e bun. Nu stiu daca de aici a downloadat dar asta e programul clar

| DenisIonut01 a răspuns:

Cred ca daca ai facut backup atunci dai restore sau sunt aplicati care ajuta sa gasesti fisiere sterse dar nu mai spune si numele cum se numesc.

| psawyer a răspuns:

Daca nu mai e in Recycle Bin nu il mai poti recupera, doar daca iti dai calculatorul sa functioneze cu o zi in urma. Bafta :*