| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva luni am fost la ziua unui prieten si si-a invitat si colegii. Era unu Alex in careee cand l-am vazut nu stiu am simtit ceva ...De atunci nu am mai pastrat legatura. Chiar as vrea sa ma reintalnescu cu el. poate si el simte ceva pentru mine. Singurele lucruri care le stiu despre el este facebookul lui si ca sta la o strada distanta de mine. Va rog, stiti vreo metoda cum sai atrag atentia? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aici nu e vorba de talentul observatiei, pe care il avem, ci de lipsa de talent in a descifra postarile agramate si ininteligibile.
Daca tot vrei raspuns la intrebare, incepe prin a o scrie intr-o limba cat de cat civilizata.

| Азбука a răspuns:

"Era unu Alex in careee cand l-am vazut..." - adica, intr-un Alex, ai vazut alt Alex? :O
Singura metoda cu care i-ai putea atrage atentia, ar fi sa scrii si sa te exprimi corect.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| stefanadoareu a răspuns:

Spune-i prietenului tau sa vorbeasca cu Alex si sa va intalniti mai multi undeva in oras.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vad ca esti colerica rau cind stii ca ala pe care-l jignesti nu te poate plesni. Daca incerci sa-i atragi atentia si Alex ala poate nu te observa, o sa reactinezi ca acum cind ti s-a spus ca nu stii sa scrii? Daca-i spui lui Alex "nu te mai caca atita pe tine, ca nu voiam decit sa ne cunoastem", cum crezi ca o sat-i raspunda el, care saracu' e nevinovat, el practic nu te-a observat? In timp ce aici ii injuri pe toti (ca deh, stai bine in spatele monitorului), ala o sa fie in fata ta si in mod sigur o sa-ti umfle un ochi.

| KatherineP a răspuns:

Haha. ce amuzanti sunteti. nu va mai cacati atat pe voi. vroiam raspuns la intrebare nu sa va demonstrati voi talentul observatiei. yawn