| anonim_4396 a întrebat:

Eram impreuna de un an jumate si m-a inselat; a si pastrat legatura cu ea timp de mai multe luni pana am aflat. Ne-am despartit, timp in care el a fost cu ea la mare. Din ce am aflat, a vrut sa o prezinte parintilor lui, insa ei nu au acceptat. S-au certat pentru ca ea a vrut sa se intalneasca cu altul cand era cu el(asta am aflat dupa ce l-am iertat). A insistat sa ne impacam si l-am iertat. De cand ne-am impacat (de 6 luni), s-a mai uitat pe facebookul ei si nu inteleg de ce se uita din moment ce a zis ca nu simte nimic pentru ea. Oare simte ceva pentru ea? El zice ca nu, ca ma iubeste pe mine...ne-am si mutat impreuna. Nu stiu ce sa fac, cand am vazut ca se uita pe facebookul ei, am inceput sa imi pun tot felul de intrebari. El zice ca ea e o curva si nu a vrut niciodata sa aiba ceva serios cu ea.

Răspuns Câştigător
| olinka_1152 a răspuns:

Salut.El daca a procedat cu tine odata,e si normal sa ai subiectii contra lui,,ca poti sa te mai astepti la asa chestii,si ca se uita la ea,,asta nu inseamna ca vrea ceva cu ea,,doar din curiozitate,dar oricum ar trebui sa fii cu ochii pe el,sa nu suferi si mai mult,,dar cum a numito pe ea,,asta nu-i placut de loc cum a facut-o ca un baiat adevarat nu ar vorbi asa timp ce a fost cu ea la mare,sau a vrut sa o prezinte parintilor,inseamna ca e un egoist,,,nu as vrea sa te sperii dar ar trebui sa fii mai precauta cu el,, si sa fie totul sub control, ca sa nu apara si alte surprize. sper sa te fi ajutat.

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca ai iertat calul care s-a dus la fan in ciurtea vecinului, ce te face sa crezi ca nu se va duce si a 2-a oara? Trezeste-te, esti doar o piesa de puzzle in jocul lui.

| Zenithf a răspuns:

Unu: nu-i vorba de a sufla in iaurt, inca ii tot fierbinte.
Doi: de ce x cenzurat x (am in gand nite cuvinte mai colorate) mai stai cu curvalaul ala nu te inteleg.
Trei: du-te la biserica si cauta calauzirea Celui de sus in viata ta sentimentala, ca fara El este varza.
Domnul fie cu tine.

| ania a răspuns:

Daca nu aduce vorba de casatorie iti pierzi vremea oricum.Nu poti tine lucrurile sub control. poti doar accepta daca te cere de nevasta.

| ZEU93 a răspuns:

Nu o sa mearga relatia asta, nu trebuia sa-l ierti.Omul nu se schimba cum se spune in povesti, imi place sa dau sfaturi pozitive dar aici imi pare rau sa zic dar nu este cazul sad

| raluca18 a răspuns:

Cu siguranta nu a putut sa o uite, acum este furios pe ea. poate simti pentru tine si pentru ea sentimente diferite, dar un lucru e sigur ar trebui sa puneti la punct totul printr-o discutie si sa te impui. poate ar trebui sa te implici mai mult in relatie...

| oanaoany a răspuns:

Pai din moment ce se uita pe facebookul ei inseamna ca il intereseaza persoana ei.asa ca ar trebui ca sa vb cu el si sai bagi mintile in cap ori eu ori ia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E rau.nu e bine.inseamna ca e slab.iar tie iti trebuie un iubit, un barbat nu un copil care nu stie ce vrea dar are mofturi.

| anonim446 a răspuns:

Se uita sa vada ce poze mai are. daca si-a facut un prieten.Asta nu inseamna ca neaparat tine la ea. Nu iti mai fa atatea griji. Pierzi foarte multe daca esti asa "geloasa". funda?puppy dog eyes

| crissaeu a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri...nu e vorba ca sunt geloasa, dar "cand te frigi, sufli si in iaurt".

| crissaeu a răspuns:

Si cum sa fac sa fie totul sub control?

| crissaeu a răspuns:

Mi-a zis ca nu sunt matura, ca dupa 26 de ani o sa incep sa inteleg cum sunt baietii (important e sa se intoarca la prietena lor, daca o inseala, nu inseamna ca nu o iubesc. apoi zice ca nu o sa ma insele.nici el nu stie ce vrea).eu am 22 de ani, el are 25