| andrabateman887 a întrebat:

TPU! Acum cateva minute am pus o noua poveste pe wattpad si as vrea ca sa-mi faceti o mica critica asupra ei. :)

Link: https://www.wattpad.com/story/109060760-mutilarea-suflet ului

Răspuns Câştigător
| MCRgurl a răspuns:

Imi place cum scrii.Nu dai detalii irelevante, descriere suficienta.Nu e nici excesiv de dramatica, insa e totusi emotionanta.Subiectul ales e unul puternic, asa ca ai grija cum dezvolti in continuare ideea.Iti sugerez sa te documentezi in legatura cu traumele lasate de abuzul venit din partea parintilor in viata oamenilor ca sa stii exact cam ce perspectiva ar trebui sa aiba personajul principal asupra vietii.Dar mi-ai lasat totusi impresia ca folosesti cuvinte prea formale in unele locuri, care suna fortat.De exemplu "ce detinea o culoare cafenie". Mergea mai bine "masa putin putrezita a carei culoare semana cu cea a cafelei", sau ceva de genul. Oricum,'detinea' suna fortat acolo.In rest, imi place.Ai un vot de la mine laughing Continua ce faci

| andrabateman887 explică (pentru MCRgurl):

Multumesc mult pentru parere (si vot) laughing))

| MCRgurl a răspuns (pentru andrabateman887):

N-ai pentru ce laughing