| Sterian_Andrei_1990 a întrebat:

acum o saptamana m-am certat cu prietena mea si nu stiu ce sa mai fac. Dati-mi niste sfaturi cum sa ma impac cu ea.Ea spune ca din cauza comportamentului s-a intamplat asta, dar eu m-am comportat mereu frumos cu ea, nu i-am vorbit urat, nu stiu ce a apucat-o.Pls ajutati-ma, e prietena cu care vorbeam nonstop. sad

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca ea acuza comportamentul tau, iar tu te-ai comportat frumos cu ea, in mod sigur vrea sa scape de tine fiindca a gasit pe altcineva. Iti sugerez s-o lasi balta si sa mergi mai departe!

| Raven a răspuns:

Întreab-o ce anume exact a deranjat-o, ce anume din comportamentul tău a fost jignitor ori enervant. Dacă nu vrea să spună și dă din colț în colț, înseamnă că minte și doar face fițe din cine știe ce motive.

| Andreeush a răspuns:

Las-o în pace un timp.
Dacă știi că te-ai purtat frumos cu ea atunci problema e la ea.