| alisa95 a întrebat:

Buna TPU sad vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi bune eu m-am despartit de prietenul meu de mult timp oricum nu l-am lasat eu el a inceput sa ma insele sa ma minta si ne-am despartit el se punea cu toate prietenele mele si eu acum m-am pus cu un prieten de al lui si el i-a zis actualului meu prieten ca nu-s fata de o relatie serioasa chiar daca p el il iubeam si m-am tinut mult sa ma impac cu el si nu a vrut a vorbit urat de mine la el nu-i inteleg motivele ca el spune ca nu m-a iubit si am intrat pe facebook si am vazut ca ia trimis melodia "noastra" la actuala lui prietena si a mai pus o melodie care zice ceva de gen " ma doare cand tu nu stii ca imi pare rau te face sa ma uiti fara sa-ti para rau " si nu stiu ce sa cred nu stiu ce sa zic dati-mi niste sfaturi va rog frumos de ce dupa voi vorbeste asa de mine si de ce tocmai melodia noastra ia trimis-o actualei

2 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Cati ani ai? In fine, eu dau acelasi sfat tuturor. Da-l naibii. Ai toata viata in fata. Nu e eroism sa renunti, dar nici lasitate. Cu atat mai putin martiraj. Daca nu e de caracter, uita-l. Lumea e facuta din buni si nebuni si cu prosti inghesuita. Gandeste-te bine din ce categorie face el parte si ce vrei tu.

| alisa95 explică:

Am 16 ani si el tot 16 are