| Meez a întrebat:

Am vrut (să fac o poză...) să ma loghez la un site, am dat "Ai uitat parola?", am completat ce era de completat, când mă duc în mail, acel e-mail care trebuia să vină de la site lipseşte. Mă duc pe alt site, încerc la fel şi tot nu îmi apare. Deci întrebarea mea este: De ce nu îmi apar e-mailurile/mail-urile? (scuzaţi categoria dacă e greşită big grin )

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Uita-te in Spam daca nu e vezi cum sunt setarile contului! Bafta!

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Daca nu gasesti in categoria Spam asteapta cam 12 ore. Mie mi s-a intamplat sa astept si 24.

| Meez explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Cred că de asta...delay de câteva ore. laughing