| rememberme24 a întrebat:

Buna,TPU! Acum trei zile mi-am instalat noua versiune Yahoo! Messenger si tot de trei zile am observat ceva schimbat la profilul meu de Facebook.: pana sa instalez mess-ul imi aparea acel buton cu noile emoticoane facebook pe care sa le folosesc atunci cand adaug comentarii, dar din ziua in care am instalat Yahoo! a disparut brusc! Am incercat sa reiau oferta de pe site-ul oficial de multe ori dar nu a aparut nici acum acel buton.Cum sa fac sa pot folosi din nou noile emoticons? Credeti ca e din cauza ca am instalat messengerul? S-au sters setarile pe care le aveam pana atunci? Please,help me! Funda!

P.S: daca asta ajuta la ceva, ca browser de internet am Google Chrome

Răspuns Câştigător
| deliqventa13 a răspuns:

Si mie mi-au disparut, si nu am instalat noua versiune de Messenger.Recent am auzit ca sora mea a dat Cancel sau ceva de gen la noile emoticons. Poate asa ai patit si tu, asta daca ai frati/surori.

| rememberme24 explică (pentru deliqventa13):

Am o sora...dar e mai mare ca mine si nu a umblat la pc-ul meu...tu ai reusit sa le iei inapoi dupa ce a dat sora ta Cancel?

| deliqventa13 a răspuns (pentru rememberme24):

Nu,dar mi-am instalat o aplicatie care e la fel big grin

| rememberme24 explică (pentru deliqventa13):

Ce aplicatie? Chiar vreau sa pot folosi si alte emoticons pe facebook in afara de cele vechi si urate big grin

| deliqventa13 a răspuns (pentru rememberme24):

Http://www.mogicons.com/en/addon/ Sper ca te-am ajutat, fundita? :D

| rememberme24 explică (pentru deliqventa13):

Mersii mult de tot! Clar fundita! :* big grin

| deliqventa13 a răspuns (pentru rememberme24):

Multumesc :* big grin