| VictorPavel a întrebat:

acum vreo doua saptamani am intrebat-o pe fata de care imi place daca vrea sa fie cu mine(inainte de faza asta ma lau in brate si imi spunea ca sunt dragut) dar a zis nu, ca ii place de altul, ma rog, am trecut peste si acum cateva zile a venit la mine acasa, impreuna cu mai multi prieteni, si m-a luat in brate(nu mai facuse asta de cand am intrebat-o ) si m-a pupat pe obraz(asta nu a facut mai facut inainte) stiu ca probabil o sa ziceti ceva de genul" a fost doar un pupat " sau "nu inseamna nimic" dar din partea ei inseamna ceva, a trecut toata faza asta si acum suntem ca inainte. Si acum intrbarea este: credeti ca mai am o sansa cu ea? si daca da:Cum sa fac sa fie cu mine? Va rog sa raspundeti, imi place mult de fata asta,

Răspuns Câştigător
| Awesom a răspuns:

Esti disperat dupa ea, tu ar trebui sa te abtii de a-i mai arata sentimente. Vrei o altfel de reactie din partea ei? Fii rece si concis in fata ei. Ignor-o si apoi dupa un timp fa iar glume cu ea.Incearca sa flirtezi cu alte fete, nu mai sta ca un catelus dupa fundul ei, nu ajungi in inima ei facand asta.

4 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Poate te place sau daca nu atunci cand te-a luat in brate a vrut sa faca gelos pe cineva ma gandesc eu

| DeeeutzaA a răspuns:

Pai eu ma gandesc ca pentru ea chiar inseamna ceva gesturile astea.Probabil a refuzat atunci sa fie cu tine deoarece ii era rusine sau ii era jena pentru ca voi erati prieteni.O sansa cu ea ai mai avea.Ai putea sa te duci la ea si sa-i spui: (Numele ei) eu m-am gandit serios si te rog sa-mi spui si mie ce ai de gand cu mine...Adica tot ma iei in brate, ma pupi pe obraz...Eu chiar te plac.
Stii cum se zice incercarea moarte n-are. Sper ca te-am ajutat. :*

| neutrino a răspuns:

Nu interpreta exagerat un simplu gest politicos, fie el si usor viclean.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine o intrebi direct pe ea daca mai aveti o sansa sau nu impreuna-oricum ai grija la 2 aspecte:
1.sa nu fie 'genul' ala de fata
2.nu parea prea disperat cand o sa o intrebi
Succes!