| 0neMarionette a întrebat:

Ajutati-ma!
Mi'am facut o pagina(comunitate)pe facebook, dar inainte sa o fac, nu stiam cum se face... si am facut inca alte 3 pagini pe contul meu, personal, de facebook. Si acum, stau acolo degeaba paginile alea, nu stiu cum sa le sterg. Ma puteti ajuta?
Dau fundita!♥

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

1. Dupa ce te-ai logat, selectezi din lista de comenzi de la "Account"/"Cont" subcomanda "Manage Pages".

2. Selectezi pagina pe care vrei sa o stergi.

3. Sub fotografie, dai click pe "Edit" si selectezi din bara laterala din stanga "Manage Permissions"

4. Mai jos gasesti undeva, cu albastru, "Permanently Delete Page"/"Sterge permanent pagina"

| 0neMarionette explică (pentru misterioaѕa):

Multumesc, am gasit asa cum mi'ai spus tu. happy

3 răspunsuri:
| Gabiitsa a răspuns:

Buna! Cand dai la " acasa" in stanga paginii iti apar paginile tale care le-ai facut. Si in dreptul lor cand pui clikul iti apare un " creion", apesi pe el si iti apare acolo " sterge " sau " scoate aplicatia ". Sper ca te-am ajutat. Pwp :*

| 0neMarionette explică (pentru Gabiitsa):

Nu apare nici'un creion :-s. Unde ar trebui sa apara? In dreptul lor, nu?