| Starlight510 a întrebat:

Cum pot afla de pe ce cont de facebook si-a facut cineva o pagina? Deci stiu doar pagina acelei persoane, dar contul personal nici cum nu il gasesc. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Poti sa aflii doar daca esti administrator la acea pagina sau intrebi pe un admin din acea pagina. Daca esti administrator, te duci la Page Roles sau ceva de genul si o sa gasesti! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

2 răspunsuri:
| Daria11Dragutzaa a răspuns:

Doar daca esti administrator...

| marianghigeanu2001 a răspuns:

Spune ca nu il gasesti si iti va apare un cont daca nu este persoana dorita mai cauta.