| soricori a întrebat:

Am 12 ani si de 2 zile imi tot apar niste pete albe sau portocalii pe chiloti care nu au un miros neplacut. Plus ca aseara ma durea coloana lombara, dar nu foarte tare. Iar dimineata ma durea burta in jurul buricului dar tot asa : nu prea tare. Asta inseamna ca imi vine ciclul? Daca da atunci in cam cate zile o sa-mi vina? Fundita!

Răspuns Câştigător
| Clauvdgg a răspuns:

Oo. Esti fata mare acum! cat de curand trebuie sa vina.
Spune-i mamei tale, iar ea o sa iti explice anumite chestii importante.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Posibil sa iti vina ciclul[in cateva zile]

| zurick a răspuns:

S-ar putea sa-ti vina ciclul

| MisFit20 a răspuns:

Petele pot fi de la o scurgere de sange din vagin, da te poti astepta sa iti vina menstruatia. Vorbeste cu mama despre asta, te va invatat cum sa folosesti absorbantele. Numai bine.