| Star4u a întrebat:

Vreau sa ma epilez pe maini, cu benzi cu ceara rece, cateva sfaturi, si cateva recomandari (referitor la benzi)? Ma gandeam sa le incerc pe cele de la "Veet". (oh si am uitat sa spun, ca nu m-am epilat pe maini niciodata.) happy

Răspuns Câştigător
| Dana_Alina_1997 a răspuns:

Sunt foarte bune cele de la veet. Eu le folosesc si nu am patit nimic pe piele, acum depinde si de piele daca e sensibila pot aparea mici iritati dar vor trece pana la urma cu putina crema. Bafta.