| Justbia a întrebat:

Am 13 ani si de un an practic self harm. A devenit ca un viciu... ce parere aveți despre self harm?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai mare tampenie care exista si e nevoie urgenta de inteventia unui psihiatru

| dae1234 a răspuns:

Nu cred ca are cineva o parere buna in legatura cu treaba asta, mai ales atat de timpuriu, o sa regreti comportamentul asta mai tarziu cand urmele vor ramane dar tu te vei vindeca, asa ca cauta cat mai repede un alt hobby