| Sadic a întrebat:

Ce părere aveţi despre 'self-harming'?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut-o si regret u.u I mean, e o prostie. Pe mine una nu m-a ajutat cu nimic, decat ca de fiecare data cand o faceam credeam ca ma ajuta dar mai rau imi facea. Idk ce spun aici dar in concluzie nu cred ca ar trebui ca nimeni sa apeleze la self-harm or smth. Plus ca lasa semne nasoale si trec cam greu. Si stiu ca am cam aberat pe aici dar nu stiu sa ma exprim si da._.

| MissDevilish666 a răspuns:

Nu am o părere, dar în nici un caz nu e un lucru bun. Poate te ajută pe moment, dar mai târziu vei regreta.

| Kary_Karina_1995 a răspuns:

Ultimul lucru pe care l-ai putea face intr-o depresie