| Catalina1524 a întrebat:

Buna, TPU! Am 13 ani, si toata lumea spune ca nu sunt grasa, insa am coapsele mari si am si burta... Cum as putea slabi usor? Mentionez ca fac miscare, aproape in fiecare seara merg cu bicicleta.

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Acum esti inca in crestere. Contiuna sa faci miscare.Dar trebuie sa ai rabdare cu tine pentru ca acum corpul tau se schimba. Tocmai de aceea concentreaza-te mai mult pe persoana interioara, sa cultivi calitati care te ajuta sa fi frumoasa si in interior.

1 răspuns:
| Ciprianoiutr a răspuns:

Daca o sa manaci in ritmul asta o sa slabesti 100 la 100,
7:30 manaci de dimineata,
10:30 mananci o mica gustare,
13:30 manaci de prânz,
16:30 o gustare mica,
7:30 masa de seara si ultima pe ziua respectiva,
Daca te-am ajutat pti sa imi dai funda si daca esti draguta si add pe Facebook
Ciprian Jugureanu