| FUCKy0u a întrebat:

In aproximativ o saptamana as vrea sa fiu slaba-slaba.Nu-s grasa deci as putea slabi usor.Ce-mi recomandati? Am si o bicicleta si un stepper pe care merg in fiecare zi.Multumesc anticipat

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru o saptamana iti recomand resemnare ca mai mult de 1 kg nu dai jos

| FUCKy0u explică (pentru suntserios):

Am spus ca nu sunt grasa si ca nu trebuie sa slabesc foarte mult, asa ca...

| maximrobertalin a răspuns:

Sa faci flotari si sa te plibi cu bicicleta funda te rog! flotari seara cate poti

| summerparadise a răspuns:

O saptamana este un timp prea scurt pentru slabit. Daca vrei sa pierzi 1-2 kg este in regula dar apoi o sa le pui la loc in 2-3 zile. Cea mai buna metoda este sportul.

| Inimadefata a răspuns:

Am urmat o dieta care m-a ajutat sa dau cateva kg jos din zona abdomenului si a coapselor? te-ar interesa?

| FUCKy0u explică (pentru Inimadefata):

Da da da happy

| Inimadefata a răspuns (pentru FUCKy0u):

Ai putea sa-mi dai id-ul tau de mess sa ti-l dau acolo, daca vrei?

| FUCKy0u explică (pentru Inimadefata):

Da. smarajackson@yahoo.com