| Petru2004 a întrebat:

am 13 ani si vreau sa ies pe afara dar cand ii intreb pe prieteni spun ca au de invatat si colegi care ies pe afara joaca doar fotbal si eu nu stiu sa joc. Ce sa fac ca sa ies si eu pe afara ca fratele meu iese pana la 10 seara zi de zi si vrea si eu sa sa ies zilnic.(Vreau si eu sa cunosc mai multa lume )Ce zice-ti sa fac ca sa ies pe afar?

Răspuns Câştigător
| FaraNume1245 a răspuns:

Mergi si joci fotbal cu ei? Iesi singur afara? Iti cauti prieteni care nu invata mereu?

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti sa inveti si tu sa joci fotbal? Sau sa iti gasesti prieteni care nu invata mereu.

| IDarkFighter a răspuns:

Simplu iesi afara.