| Aleeeeeeee a întrebat:

Hey guys happy cum sa imi inving timiditatea si sa ii spun unui baiat ca il plac big grin? Suntem colegi de clasa el are 14 iar eu 13 ani, il plac de un anhee hee si inca nu i-am spus ca il plac, nu am avut un prieten pana acum si nu stiu cum sa spun ce simt? Cum pot sa ii demonstrez asta? eu vreau sa ma apropii mai mult de el si sa fim buni prieteni apoi sa ii spun dar asta o sa fie greu pentru ca el sta mult cu baieti ( joaca fotbal... etc ). big grin multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Zi direct. nu ai nimic de pierdut.
bafta

| dragos_1435 a răspuns:

Simplu...nu ai nimic de pierdut. il opressti si ai spui an fata ce ai de spus.sant sigur ca el a vazut ceva da la randul lui si el e timid.cu rusinea mori de foame. dar trebuie sa eu zici antrun mod sa nu se smechereascà prea repede. ceau