| Gabriel_Nicolae_1968 a întrebat:

Buna TPU am 14 ani si nu am avut parte de primul meu sarut stiu ca este usor si ca trebuie sa vina de la sine dar eu imi fac probleme cum sa sarut. Imi puteti da sfaturi cum ati avut voi primul sarut si cum ati facuto?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Evident că niciunul din noi nu a avut experienţă la primul sărut şi încă trăim, right? Concluzia, nu trebuie să-ţi faci griji din astfel de lucruri. Daca ai noroc să fie cu o fată care s-a mai sărutat înainte, ghidează-te după ea. Dacă nu, există nişte tutoriale pe Youtube în care-ţi explică toate tipurile de sărut.

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Trebuie sa gasesti o fata care te place.

| HeiSuntNati a răspuns:

Esti fata sau baiat? Daca esti fata, e mai simplu, te lasi purtata de val, si il lasi pe el sa conduca. Daca esti baiat, e mai complicat. Primul sarut trebuie sa fie cel mai fain. Incearca sa o ti pe fata dupa gat, sau barba. Nu o musca de buza sau limba. Prima data o pupi, si apoi intredeschizi gura, si tot asa pana iti introduci limba. daca ea e receptiva, o sa intinda si ea limba. acum este un joc al limbilor, incet si romantic. Bafta happy

| Gabriel_Nicolae_1968 explică:

Sunt baiat dar sunt timid si asta este mai greu