| RectalBleeding a întrebat:

:*
Am 14 ani si vr. sa fac si eu spagatu ce exercitii imi recomandati?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| 451Mir a răspuns:

Uite eu am 16. un an in urma, eram obsedata sa fac spagatul. Nu am reusit niici pana acum, adevarul e ca nici nu m am tinut de treaba. Trebuie sa faci exercitii pentru incalzirea picioarelor, fandari. O sa iti fie greu. Trebuie de mic sa faci spagatul, ca acum sa iti iasa. Parerea mea:* Succes! Funda?big grin

3 răspunsuri:
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Trebuie sa exersezi pe ceva aluncos, cum ar fi parchetul!

| cretzulina5291 a răspuns:

Uita-te pe youtube la exercitii pentru streching

| Siaa a răspuns:

Exerseaza in fiecare zi sa-ti departezi picioarele cat mai mult..cu putina ambitie vei reusiwinking