| Sorelaaaaa a întrebat:

am 14 ani si vreau mai multi bani de cheltuiala.si ai mei nu'mi dau...km sa'i fac sa'i conving? Mentzionez ca sunt o fata cuminte big grin si am note bune. dar ai mei nu inteleg ca'mi trebuie mai multa libertate si bani.raspunsul lor la o intrebare gen " ma lasi mai diseara cu colegii la un suc?" raspunsul lor e " nu ca esti mica."

toate raspunsurile sunt bine venite. si Dau fundiiiitzaaaa tongue

3 răspunsuri:
| Cappuccinooo a răspuns:

Buna Anda!;-*
Din fericire parintii mei mi-au acordat libertatea necesara si totodata, adecvata varstei mele, tot 14 ani. Banii,ei bine, nu sunt prea multi si ma straduiesc foarte tare sa "supravietuiesc" cu cat mi se ofera.Te-ai gandit ca ar fi bine sa devi independeta si sa-ti iei o mica slujba ceva de genul unui reprezentat al vreunei frime de cosmetice?
Sper ca te-am ajutat, o zi buna! kiss

| Cappuccinooo a răspuns:

*firme,ma scuzati kiss

| mmsdjs a răspuns:

Poate nu or avea bani nu e asa de usor sa ai bani sau sa faci bani si pac a iti dea tie ar trebui sa ii intelegi mai mult si sa nu te mai iei dupa colegii ca ei vor sa iti manance bani mai bine tinei de o parte si sa vezi cati vei avea atunci bafta si scuze ca te am criticat mai sus numai ca eu ti-am spus punctul meu de vedere big grin funda pls