| b342 a întrebat:

Am si eu o "mica" problema.Eu ma joc Club Marian, si mi-am facut acolo un iubit la care tin foarte mult.Suntem impreuna de foarte mult timp. Dar este o problema.mama nu'mi da voie sa dau id'u la nimeni.Cum s'o conving sa ma lase sa'i dau id'u iubitului meu?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este impropriu iubit, ci un prieten virtual.
Nu văd ce rău este în datul id-ului, ești cu băgare de seamă doar!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Tu glumesti, nu?
As fi putut sa o inteleg pe mama ta daca era vorba de date si informatii personale, dar nici id-ul?!? Nici nu vad de ce trebuie sa o convingi, astea-s lucruri de-a dreptul puerile, la fel ca si facutul iubitilor pe net si iubirile virtuale.

| Douapunccteunics a răspuns:

Dar ce are daca al dai?
Pentru ce e facut acel id asa de bibelou?
Spune-i mamei tale ca vrei sa vorbesti pe mess in niciuncaz sa ai zici ca e iubitul tau in fine ai mama comunista?

| biBii07 a răspuns:

Pai da ce mama ta iti i-a lista de messenger la control? :O
Sau daca nu ai voie sa ii dai id-ul da-i numarul de telefon laughing!

| sunset a răspuns:

De unde stie, ea ca i l-ai dat sau nu?
Da-i-l! fara sa ii spui, nu cred ca va afla. Altfel nu cred ca o poti convinge.
Numai bine!

| diana_4229 a răspuns:

Dai i fara sa stie ea...mare scofalarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De curiozitate.cati ani ai?