| LongboarderG a întrebat:

Buna TPU...am 14 ani sunt clasa a 8a si am vechea boala a fetelor...Sunt indragostita de un baiat de la mine din scoala de aceeasi varsta ca mine.Cu putin timp in urma i-am spus ce simt pentru el pe mess. El a facut o gluma dar cand am incercat sa aflu daca el simte ceva pentru mine a schimbat repede subiectul si de atunci asa face mereu. Iar pe strada sau la scoala cand vorbim nu ma mai priveste in ochi si cand ne apropiem de acel subiect schimba repede subiectul. Ce sa inteleg din asta? El ma place? Ce sa fac? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| zZaPpAlLiICcIIcuLiPpiCciI a răspuns:

Hey wow si eu am avut aceeasi problema, vb cu el me mess i-am zz ca il plac si cate vrajeli dar nu prea la intereseat asa facea si el dar de ceva timp se tine numai dupa mine si e indragostit lulea de mine smug stii dc nu l-am mai bagat in seama dar nu sa-l iau la misto sau nu stiu ce doar asa nu stiu cum sa zz dar m-am schimbat si la propiu si la fizic nu mai eram de acord cu ceea ce spunea el si pana intr-o zi cand aveam ore mi-a trimis un sms sa ies pana afara pe hol si am iesit, eram doar noi 2 8 -> ca in povesti laughing si ma ia el in brate si ma saruta day dreaming si zice "scuze ca nu am vrut sa stau cu tine de prima data ma ierti esti minunata te iubesc vrei sa stai cu mine " eu :O era sa lesin si ghici ce i-am zz ca nu laughing glm i-am zz ca nu stiu ma m-ai gandesc si i-am zz ca DA si de atunci stam impreuna si avem aproape un an de cand stau cu el deci lasa-l pe el sa se indragosteasca nu-i arata cat de mult tii la el intelegi dar nah pe el toate fetele il plac, toate din schoala ia zz ca il plac si toate se tin dupa el si nah... dar eu nu si asa s-a indragostit de mine nu ca-i super :Xlove struck sper ca ti-am fost de folos nu stiu daca mai inteles dar incearca sa faci ce tiam zz si daca relatia voastra se strica si mai rau lasa-l ca sunt o multime de baieti, poate el are prietena sau el nu stie sa pretuiasca o fata poate vrea doar sa o... blushing stii tu si asta ar fi o problema!?

6 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Pai fi hoatarata si intrebal si de schimba subiectul batel la cap cu asta.

| yomi666_2736 a răspuns:

Eu cred ca te place dar e prea timid sa abordeze subiectul dar ca sa scapi de dubii ar trebui sa il intrebi direct ce simte pentru tine daca nu poti incearca sa convingi o prietena sa-l intrebe dar mai subtil

| pisikutza a răspuns:

Despre cine e vb iubita? (georgiana)

| diia_3959 a răspuns:

Dupa parerea mea, este cam rusinos si ii este teama sa inceapa o relatie, posibil sa te placa >big grin

| tocoal a răspuns:

Intai ar trebui sa-l faci sa se uite in ochii tai, atunci vei vedea daca simte ceva pentru tine...si daca vezi sclipirea, atunci te place.

| lime_3980 a răspuns:

Te placebig grin... iesiti si voi undeva si incearca sa-l iei de mana. el ca un cavaler la un moment dat ar trebui sa te sarutebig grin