| danonino1de1capsuni a întrebat:

TPUhappy. Sa va povestesc ceva: dupa 2 saptamani in care nu m-am vazut cu prietenul meu, ne-am intanlit la un club, si la inceput am stat pe canapea eram numai 2 doisad. Si ne tineam de mana, ne jucam practicbig grin. Dupa aceea am inceput sa dansam eram f apropiati :X, la un moment dat ma privea nu stiu cumthinking ba era frumos ba prea fix, (ma cam speria ) laughingDe ce? Oare ca erawinkingzapacit? Pt ca eram si imbracata mai provocator sa zicemwinking In fine cand m-a adus acasa m-a luat in brate, am inceput sa ne sarutam profund cu limba, a inceput sa ma mangaie p spate(nu mai intru in detalii) cred ca dupa 15 min de sarutat neintrerupt era..."up" laughing avea o respiratie asa grea, oare d asta? ca era "zapacit"? aa si inca ceva mi se pare ca saruta prea prea prea cu limba angry poate lui ii place dar mie, nu stiu de ce, dar nu simteam mai nimic in comparatie cu el, ceva in neregula cu mine? aa si dau funda. Vreau sa aud pareriwinking multumesc

Răspuns Câştigător
| ZORRA a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic probabil ca vrea doar alt ceva de la tine nu te lasa dusa de val ca apoi vei regreta. si cu tine nu e nimic in neregula daca nu simti nimic asta esti u am patit si eu la fel nu simte-am nimic pentru el. si trebuia sa ma opresc cand trebuia dar nu am facut-o ca era prea tarziu angry si regret lucrul asta iar la sarut. poti lua tu controlul sarutului cum iti place tie (e misto sa iei u controlul sarutului mereu imi spune prietenul meu ca il sarut prea excitant si il las pe el sa mai preia controlul) sper ca te-am fost de folos: funda big grin

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate s-a pus cu nervii la maxim de respira asa tare

| Ririru a răspuns:

Era excitat cu siguranta.
Sau poate era si de la bautura, dar excitat era sigur.

| Nextone a răspuns:

Poate a si consumat ceva alcool sau tigari acolo si de asta era asa mai zapacit cum zici tuhee heeEu cred ca s-a simtit foarte bine cu tine dar asta poti vedea daca te-a cautat dimineata urmatoare si a vorbit frumoshappy. Nu este nimic in neregula cu tine e mai naspa sa te sarute cu limba asa tarehee heeii poti spune ia-o usor sau usurel usurel ceva de genu poate isi da seama. Te privea asa probabil pentru ca ii placea de tine si era vrajithappy.

| ionut7782 a răspuns:

Cand o femeie este imbracat provocator barbatul are o foarte mare dorinta de a face dragoste cu ea. din cauza asta prietenul tau a reactionat asa.si faza cu limba e simplu spune-i direct ca te deranjeaza sau nu iti place. daca intr-adevar te iubeste iti va respecta dorinta.succes

| Delya_6437 a răspuns:

Ok...cred ca ar trebui sa vorbesti cu el despre faza cu limba, sa ii spui ca pe tine te cam deranjeaza.
poate era beat... daca zici ca se uita ciudat la tnne ( laughing )

si dupa 15 minute de sarutat neintrerupt orice om respira mai greu...big grin sper ca te-am ajutat macar putin love struck :* mult noroc cu iubitul tau big grin

| MarcŞiAtât a răspuns:

Puneti si voi intrebari mai normale!

| anyska_5562 a răspuns:

Pai n-are importanta cum se saruta-prea tare cu limba--cred ca baiatul te iubeste daca 15 minute neintrerupte si tea luat in braate, asta e fermecaator.cu tine totul e in regula, asa iti pare ca nu este dar poate el te iubeste cu adevarat!

| MeDyw0w a răspuns:

E disperat si vrea sex. laughing

| danonino1de1capsuni explică:

Nu a baut alcoolhee hee cand e cu mine nu bea nu fumeazahappy