| AlexAL275 a întrebat:

Am 16 ani și am o problemă legată de păr. Problema este faptul că am capul și fruntea mare, ceea ce duce la început de chelie, așa zice maică-mea, dimensiunile căpșorului meu sunt moștenite de la tata. Ce pot face pentru a-mi creste par în golurile acelea?

1 răspuns:
| AnaPopescu46 a răspuns:

Incearca sa folosesti sampon de cai. Il gasesti in farmaciile veterinare. E posibil sa te ajute happy + masti de par cu vitamina E. Dar, daca este genetic e destul de greu sa iti indesesti parul. Si nu, nu are legatura cu dimensiunea capului laughing.