| What01 a întrebat:

Bună TPU, am 16ani si ieri am baut pe la 12 o cana de nes si pe la 18:40 am baut jumate de energizant hell pentru prima oară, iar pe la 22 m-a înțepat puțin inima, credeti ca este de la energizant? Acum nu ma ma înțeapa.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Da, nu trebuia să nes și energizant.

| lilith16 a răspuns:

Salut! Este de la cofeina cel mai probabil. Nu amesteca energizantul cu cafea si nu mai fa excese, chestia cu intepatul inimii poate fi de la cofeina care o pune in acceleraţie (o ipoteză), lasa cofeina ca nu-i buna sau daca o tii tine-o doar pe energizant sau doar pe cafea, nu le amesteca.