| Maria_Radu_1996 a întrebat:

Am 18 ani si am o intrebare. Eu sunt mai timida de fel si nu prea imi place sa merg in cluburi. Imi place sa ies cu prieteni la o teresa, intr-un parc etc dar nu prea in cluburi. Este o rusine asta? Sunt anul 1 la facultate si maine seara ma voi intalni cu viitori colegi intr-un club pentru a ne cunoaste. Cum ma pot feri de eventualele,, incidente"? Nu voi sta mult oricum. Sau cum ar trebui sa ma comport ca sa fie totul bine? Voi mergeti in cluburi? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce ai fi timida in cluburi? e aproape acelasi lucru ca si la terase doar ca si dansezi si se consuma de obicei alcool. Daca esti cu o gasca ok nu are ce sa ti se intample.

| RAY a răspuns:

Nu e o rusine e lipsa de anturaj, adaptare la mediu etc numai fi asa fricoasa hai cu tupeu, nu, nu merg ca n-am cu cine

| pufulescu a răspuns:

De ce incidente vrei sa te feresti? Oricum nu o sa sara nimeni pe tine iar daca chiar cineva vine sa te agate si vede ca nu raspunzi o sa renunte.